Loading...

Auto-pédestre Bourglinster

8 km • Junglinster

30 0 0/5

8 km 0.0 km 0.0 km

route aangeboden door

Eddy & Rita

Icoon startpunt adres startpunt (bij benadering)

Rue De Gonderange 2, 6161 Junglinster, LU

Icoon type bewegwijzering van route bewegwijzering

De route is volledig bewegwijzerd met thematische bordjes (geen knooppunten).

5m 5m 5m 5m
Sfeerbeeld 1 van route Auto-pédestre Bourglinster Sfeerbeeld 2 van route Auto-pédestre Bourglinster Sfeerbeeld 3 van route Auto-pédestre Bourglinster
© Eddy & Rita

Icoon beschrijving route beschrijving

Markeringen in één richting: blauwe vlag op witte achtergrond

We vertrekken op het dorpsplein van ‘Bourglinster’. We nemen een weg in noordelijke richting naar het woud ‘Buchholz’.

We komen langs het dorp ‘Eisenborn’ waarna we weer het bos ingaan. We volgen nog een stukje asfaltweg en voordat we weer in ‘Bourglinster’ aankomen, wandelen we door het bos ‘Baambësch’ rond het dorp.

Hier en daar zijn er verschillende uitkijkpunten die een mooi uitzicht geven op het dorp. Verderop komen we langs het kasteel van ‘Bourglinster’ dat een bezoek zeker waard is.

Meer foto's: https://photos.app.goo.gl/vrk8vas2YdiCLN8B8

Veel wandelplezier,
Eddy, Rita en Prinske

Deze route heeft nog geen beoordelingen. Wees de eerste!
Beoordeel route!

Welke POI wil je tonen op de kaart?

Experimenteel wandelnetwerk
Unsigned icon

De route die je hebt gekozen, loopt (deels) langs een experimenteel virtueel wandelnetwerk (de blauw gekleurde knooppunten en trajecten op de kaart).

Je moet ingelogd zijn om hier routes te plannen.

Experimenteel wandelnetwerk
Unsigned icon

De route die je hebt gekozen, loopt (deels) langs een experimenteel virtueel wandelnetwerk (de blauw gekleurde knooppunten en trajecten op de kaart).

Deze trajecten zijn niet gecontroleerd op het terrein. Neem voor je hier gaat wandelen een minuut de tijd om te lezen wat een experimenteel wandelnetwerk is en aan welke regels je je moet houden als je hier gaat wandelen.